FOLAXAN – Otázky a odpovědi

Jak Vám užívání přípravku FOLAXAN může pomoci?

FOLAXAN  je moderní přírodní přípravek s jedinečnou a vyváženou kombinaci aktivních látek, které přirozeným způsobem pomáhají pří prevenci a během léčby nádorových onemocnění.

Jak se přípravek FOLAXAN užívá?

Užívejte 1 až 3 tobolky 3 krát denně. Doporučená schémata dávkování naleznete v sekci „Dávkování“

Jaké nežádoucí účinky se mohou při užívání přípravku FOLAXAN vyskytnout?

Přípravek FOLAXAN je velmi dobře snášen a nejsou známé žádné vedlejší účinky či negativní efekty.FOLAXAN má bezpečné a vyvážené složení, obsahuje přírodní složky, které jsou bezpečné pro naše zdraví.

Lze užívat během provádění léčebných postupů?

Přípravek FOLAXAN je unikátní přípravek založený na přírodní bázi, je bez negativních vedlejších účinků, nenarušuje žádné léčebné postupy a lze užívat souběžně během provádění obvyklých léčebných postupů, přičemž výrazně synergeticky zesiluje výslední efekt.

Má smysl užívat FOLAXAN jako prevenci onkologického onemocnění (např. genetická dispozice, nemoc v rodině)?

Ano má, protože vyvolává apoptózu u nádorových buněk, účinně je ničí a tím výrazně napomáhá při prevenci. Režim dávkování 2-2-2 nebo 1-1-1 po dobu jednoho měsíce – dvakrát do roka.

Lze FOLAXAN aplikovat týden před operací nádoru nebo až po zákroku?

Již před, co nejdříve, a pokračovat v podávání minimálně 2 měsíce a do půl roku zopakovat dávku.

Může FOLAXAN užívat těžce nemocný onkologický pacient, kterému už lékaři nedávají téměř žádnou naději?

Určitě může. Ve většině případů lze očekávat prodloužení a zkvalitnění života.

Mohu FOLAXAN užívat spolu s jinými léky, např. na vysoký tlak, diabetické léky apod.?

Ano. Zatím jsme nezaznamenali žádné problémy při společném užívání s jinými léky.

Pacient s nádorem v žaludku vybral kúru 9 balení  (dávkování 3-3-3 ), výsledek objektivní (CT, sono) i   subjektivně pozitivní. Pacient chce v braní FOLAXANu pokračovat. Jakou dávkou? Existuje nějaká udržovací dávka, kterou by mohl užívat?

Je vhodné doporučit všem, že lze užívat dávku 2-2-2 a setrvat na této dávce tak dlouho, jak to vyžaduje klinický stav – tj. není omezena celková doba aplikace. Řídí se pouze stavem pacienta a objektivním posouzením přínosu FOLAXANu při celkové léčbě.

Užití FOLAXANu na podporu imunitního systému, tj. celkem 3 balení podle schématu 1-1-1, stačí užít jednou a mám vystaráno na celý život, nebo např. jednou ročně celé zopakovat?

Jednou až dvakrát ročně zopakovat, protože poškozené buňky schopné se přeměnit v nádorové vznikají denně a nelze tento proces zastavit. FOLAXAN pomáhá preventivně zničit nádorové buňky (vyvolává apoptózu).

Onkologická léčba mi už skončila. Mám dále užívat FOLAXAN?

Ano. Po ukončení léčby je vhodné přejít na prevenční užívání– dávkování 2-2-2 nebo 1-1-1 po dobu jednoho měsíce – dvakrát do roka.

Kdy mohu užívat FOLAXAN v souvislosti s běžnou onkologickou léčbou?

Nejlépe po celou dobu, tedy už před a po operací, v průběhu chemoterapie i radioterapie.

Lze FOLAXAN  jako podpůrný prostředek při onkologické léčbě kombinovat  s enzymoterapií?

Běžně lze kombinovat. Celá řada pacientů to tak dělá. Není známa žádná kontraindikace ohledně enzymů v kombinaci s FOLAXANem.  FOLAXAN lze podávat bez omezení souběžně s každým druhem terapie.

U pacienta bylo diagnostikováno nádorové onemocnění jater. Týden po operaci jsme nasadili přípravek FOLAXAN. V této chvíli je ve fázi pátého týdne. Po kolika týdnech lze očekávat (a jakým způsobem se projeví) zlepšení zdravotního stavu?

První hodnocení změn má smysl dělat po cca 4 – 6 týdnech dávky 3-3-3 . První změny nastanou již dříve- subjektivní pocity zlepšení, návrat chuti k jídlu, celková vitalizace. Nástup objektivních změn na UZ, CT apod. – v podobě zástavy růstu a zmenšení ložisek apod., hodnotíme po cca 6-8 týdnech podávání FOLAXANu.

Pacient zahájil kúru 2-2-2 s tím, že chce kúru prodloužit na 12 týdnů. Musí být po 12 týdnech přestávka nebo se muže preparát brát stále, třeba jako udržovací dávka? Jedná se o léčbu rozvinutého onkologického onemocnění s metastázami v mediastinálních uzlinách plic, stav po ozařování.

Doba užívání FOLAXANu není omezena ničím jiným než klinickým stavem pacienta, tj. muže být podáván v dávkách 2-2-2 (ale i více) po celou dobu až do vymizení nálezu při kontrolních vyšetřeních, dále ponechat asi měsíc udržovací dávku 1-1-1. Po cca 5-6 měsících  opakovat dávku 6-9 balení jako prevenci recidivy onemocnění.

Je FOLAXAN obdobný WOBENZIMU ?

U FOLAXANu jde o zcela jiný mechanismus účinku. Wobenzim a další podobné přípravky jsou přípravky pro celkovou enzymoterapii s protizánětlivými, detoxikačními, imunostimulačními a dalšími efekty. U FOLAXANu jde hlavně o cílené ničení nádorových buněk vyvoláním apoptózy, vedoucí ke zničení patologických tkání. Další efekty – imunostimulační a regenerační pro zdravé tkáně – jsou v pozadí tohoto hlavního efektu.

Mohou se tyto přípravky vzájemně kombinovat nebo doplňovat?

Kombinaci lze doporučit. Jde o vhodný doplněk k FOLAXANu.

Je vhodné podávat FOLAXAN na odoperovaný nádor žaludku s metastázami v játrech?

Je vhodné podávat FOLAXAN – minimálně v dávce 2-2-2 a za jeden a pul až dva měsíce mít kontrolu jaterních metastáz a podle efektu bud podávání prodloužit v plné  dávce až do vymizení ložisek.

Je možné použít FOLAXAN na podporu léčby rakoviny slinivky?

Rakovina pankreasu patří k těm horším druhům, které jsou poměrně rezistentní na onkologickou léčbu a nese komplikace i při chirurgickém řešení. FOLAXAN  je u řady pacientů s pokročilým stadiem rakoviny slinivky jednou z posledních nadějí. Máme případ staršího pána s nádorem slinivky u něhož již po chirurgickém zákroku nebyla zahájena žádná léčba. Při užívání FOLAXANu došlo k úplnému vymizení nálezu po několika měsících. U celé řady jiných pacientů došlo k výraznému prodloužení a zkvalitnění života. Doporučujeme zahájit podávání co nejdříve, na nic nečekat a nasadit dlouhodobě 2-2-2 tobolky FOLAXANu. Vše bez ohledu zda bude, nebo nebude, probíhat jakákoliv souběžná onkologická léčba.

Jaké jsou účinky preparátu FOLAXAN při onkologickém onemocnění prsu, III. stadium, po operaci a při chemoterapii?

Doporučujeme dlouhodobé užívání FOLAXANu v dávkách 2-2-2, nejlépe po celou dobu chemoterapie a následné užívání FOLAXANu dle klinického nálezu. Doba podávání je individuální a závisí na výsledcích kontrol.

U pacientky byla zjištěna rakovina kostí. Jak postupovat u tohoto druhu nádorového onemocnění?

U preparátu FOLAXAN – stejně jako u jiných léčiv nádorových onemocnění – je   vhodné s podáváním začít co nejdříve i před ostatní onkologickou léčbou a pokračovat po celou dobu léčby a dlouhodobě i po ní.

Jaký je pozitivní vliv přípravku FOLAXAN na organizmus, který v krátké době podstoupí chemoterapii a ozařování?

Pacient, který zahájí užívání FOLAXANu před chemoterapií a radioterapií a užívá ho po celou dobu onkologické léčby, má významně menší nežádoucí vedlejší účinky této léčby. Lépe ji toleruje a celkový léčebný efekt onkologické léčby a efekt FOLAXANu  je synergický.

Máte nějaké zkušenosti s FOLAXANem při karcinomu prostaty a co byste nám doporučili?

Zkušenosti u řady pacientů jsou  velmi dobré, dokonce pokud jde i o onemocnění s kostními metastázemi. Dochází k  poklesu PSA na normální hodnoty a stabilizování celkového zdravotního stavu.

Mohu užívat FOLAXAN bez předchozí porady se svým lékařem, pouze na základe svého rozhodnutí?

FOLAXAN je potravinový doplněk a jeho užívání jako takového je pouze na Vašem  osobním rozhodnutí. Není nutné vyjádření Vašeho lékaře.

Je FOLAXAN lék?

FOLAXAN je doplněk stravy, není na předpis a obsahuje pouze bezpečné přírodní složky. Je k dostání bez lékařského předpisu ve všech lékárnách v ČR.

Kde lze přípravek FOLAXAN zakoupit?

Přípravek  FOLAXAN lze zakoupit ve všech lékárnách v ČR nebo v internetových obchodech, např.

www.lekarna.cz

www.gigalekarna.cz

www.heureka.cz

www.zbozi.cz

www.zdrava-lekarna.cz  (dodává i na Slovensko)

folaxan

FOLAXAN 30tob. 1 balení

Cena: 1390 Kč

folaxan

FOLAXAN 30tob. 3 balení

Cena: 3490 Kč

AKCE

folaxan

FOLAXAN 30tob. 6 balení

Cena: 6490 Kč

AKCE

folaxan

FOLAXAN 30tob. 9 balení

Cena: 8990 Kč

AKCE

 

 

UPOZORNĚNÍ: Tento server má informativní charakter. Neposkytuje návody či rady, jak postupovat v léčbě rakoviny, než je zákonem uznaná léčba. Veškeré informace a doporučení na těchto sránkách jsou výhradně určené osobám kvalifikovaným v oboru lékařství, výživy nebo farmacie.