FOLAXAN – Zkušenosti, Diskuse, Recenze

FOLAXAN – Zkušenosti, Diskuse, Recenze

Zkušenosti:

Jakub 48 let : V podstatě jsem se o přípravku Folaxan dozvěděl úplně náhodou  a dodnes vděčím té náhodě. Před rokem mi našli karcinom  žaludku  ve velmi pokročilé fázi. Diagnóza byla hodně nepříznivá  – přímo mi naznačili, že nemám velkou šanci na vyléčení protože se nádor rozlezl a bylo mi doporučeno jít do předčasného důchodu.  Rozhodl jsem se hledat nějakou alternativní léčbu a volba padla na Folaxan  – dodnes jsem vděčný za toto své rozhodnutí. Po absolvování terapie v doporučených dávkách mi ošetřující lékař oznámil, že situace se rapidně změnila a že se mnou to vypadá dobře. Nechtělo se mi ani věřit. Stále ještě pracuju, nejsem v žádném předčasném důchodu . Jsem přesvědčený,  že Folaxan mi zachránil život.

Marie 53 let:  Je mi 53 let, před 2 lety mi byl diagnostikován nádor prsu 3.-4. stupně, pan doktor mi sdělil, že má vážné obavy, že nádor již má metastázy. Podstoupila jsem operaci a pak mě čekala chemoterapie.  Jedna známá mi poradila kombinovat léčbu s přípravkem Folaxan –  v období mezi operací a chemoterapií jsem  absolvovala jednu kůru – 3×2 tobolky denně v délce 2 týdnů. Pak jsem podstoupila chemoterapii, po její skončení jsem pokračovala s  Folaxanem – brala jsem 3×2 tobolky v průběhu jednoho měsíce a pak jsem šla na vyšetření a testy a pan doktor mi sdělil,  že zatím to vypadá dobře, ale že nemám vyhráno.  Pro jistotu jsem po  půl roce znovu brala v průběhu  jednoho měsíce Folaxan – v dávkách 3×2  Zatím jsem zdravá i když vím, že boj s rakovinou bude pro mě asi boj na dlouhou trať. –prostě se bojím aby se mi nevrátila – máme totiž v rodině genetickou dispozici. Chtěla jsem se podělit o svých zkušenostech a snad i pomoci i jiným ženám se stejným problémem.

Martin 61 let: Mně se osvědčil při léčbě rakoviny prostaty.  Byla mi zjištěna lokálně pokročilá rakovina prostaty. Začal jsem užívat Folaxan 3×3 tobolky  denně  v délce  jednoho měsíce, pak jsem podstoupil hormonální léčbu s následným ozářením. Tři měsíce po absolvování ozařovací terapie jsem bral Folaxan 3×1 tobolka denně v průběhu jednoho měsíce.  Po půl roce mám testy v pořádku. Doufám, že můj příběh pomůže i  dalším mužům v bojí s tou zákeřnou nemocí.

David: v září vyšet.PET diagnostikován nádor v tlus.střevu a další v medist.nyní kontrolní PET v lednu, kolonoskopie, a nález negativní, aplikován folaxan měsíc, 3×2 tobolky.

Katka: Folaxan zkoušíme teď asi 3.týden. Diagnostikován velkobunečný TU ve 4.stádiu s meta na páteři, játrech a nadledvinách. Takže nic moc prognóza. Při užívání Folaxanu,vyšly teď krevní testy naprosto super, takže se pokračuje v léčbě dál a celkově se uvidí cca tak po 6 týdnech, protože skončí série chemo. Dostali jsme na Folaxan tak dobré recenze, že věřím, že ty testy dopadnou dobře. Myslím, že tohle je fakt dobrý přípravek, jen na měsíc ale cena vyjde na 9 tis., což není zrovna málo, ale stojí za to

Martina: Tablety Folaxan uziva otec s rakovinou slinivky brisni. Je po operaci. Dostali jsme velmi dobre osobni recenze od nasich známých, ze mu tablety pomuzou s prevenci vzniku metastazi. Krevni vysledky v ramci prvni velke kontroly jsou priznive!

Drahomíra: Produkt Folaxan užívá otec, cítí se po něm lépe, užívá se mu dobře, účinek souhlasí, je to alternativa klasické léčby, cena by mohla být nižší, doporučuji, protože je dobře snášen a neničí co ještě zničené nemá.

Miloš  82 let: Od roku 2011 mám rakovinu prostaty. Jsem v léčení, ale mé PSA kolísá, nyní např. mám PSA 21. Rozhodl jsem se užívat navíc Folaxan a již 1 měsíc  beru  2-2-2 denně. Folaxan se mi projevil jako pravděpodobně velmi účinný. Zaznamenal jsem výrazný pokles PSA.

Jindra: Nemáme tablety Folaxan pro sebe, ale pro naší nemocnou 5-ti letou fenu, která má rakovinu kostí (osteosarkom). Je to nemoc, která nemá u zvířat dlouhého trvání a končí vždy smrtí zvířete. Podáváme tyto tablety dle návodu a fena začala běhat jako zběsilá, je veselá, hravá a má zase jiskru v oku. Účinky jsou již vidět po pár dnech užívání.

Jiří: Jsem po onkologické léčbě nádoru jazyku. Dva a půl měsíce po ukončení léčby. Ještě rezonance a biopsie. Výrobek Folaxan mi byl doporučen ve zdravotnickém onkologickém zařízení. Zatím hodnotím samé plus.

Silvia: Folaxan ako doplnok a podpora psychická super, jediné alternatívné riešenie, každému doporučujem, cena je vysoká ale chápem.

Vladimír: Dosud jsem Folaxan, současně s onkologickou léčbou, bral 5 týdnů v režimu 2-2-2 s velmi dobrým výsledkem.

Jana: Mám rakovinu s pokročilým karcinomem slinivky břišní s metastázami do jater, po použití FOLAXANu 3×2 tobolky denně došlo již po 3 týdnech k úpravě jaterních testů a celkovému zlepšení kvality života.

 

 

 

 

 

UPOZORNĚNÍ: Tento server má informativní charakter. Neposkytuje návody či rady, jak postupovat v léčbě rakoviny, než je zákonem uznaná léčba. Veškeré informace a doporučení na těchto sránkách jsou výhradně určené osobám kvalifikovaným v oboru lékařství, výživy nebo farmacie.